Tworzenie portfela – portfel webowy

Lynxcoin to token oparty o kryptowalutę Ethereum. Trzeba o tym pamiętać wybierając swój portfel.Na rynku funkcjonuje sporo portfeli, w których można przechowywać swoje kryptowaluty. Nie każdy z nich umożliwia jednak dostęp i wykonywanie operacji na tokenach kryptograficznych.

Poniżej przedstawiam instrukcję do wygenerowania konta na MyEtherWallet.com. Jest to portfel, z którego korzysta się za pośrednictwem przeglądarki.

 

1. Wejdź na stronę MyEtherWallet.com.

2. W zakładce New Wallet  wpisz swoje hasło i kliknij Create New Wallet.
Hasło należy zapamiętać i chronić, będzie ono potrzebne przy logowaniu się do portfela.

 

3. Dla bezpieczeństwa, pobierz plik konfiguracyjny UTC/JSON i zapisz w bezpiecznym miejscu. Następnie kliknij Continue.

 

4. Możliwe jest również wydrukowanie papierowej wersji portfela klikając Print Paper Wallet. Jeśli nie drukujesz portfela, kliknij Save My Address, a następnie wybierz jedną z opcji logowania do portfela. Mając plik JSON skorzystaj z opcji Keystore file (UTC / JSON) i wybierz z dysku zapisany wcześniej plik.
Następnie wpisz swoje hasło i kliknij Unlock.

 

5. Poniżej widać cały kokpit portfela. Ciąg znaków znajdujący się pod Account Address to adres Twojego portfela. W sekcji Total balances przedstawiony jest aktualny stan Twojego konta. Aby móc przechowywać LYNX na swoim portfelu należy dodać token LynxCoin. Kliknij Add custom token i uzupełnij dane tokenu danymi LynxCoin:
Address: 0xc2788cf089a6669b3e33e772caefdb3b4f101fc3
Token Symbol: LYNX
Decimals: 8
Następnie kliknij Save.

Więcej informacji na temat LynxCoina znajdziesz tutaj.


 

Tutaj znajdziesz informacje o tym jak kupić LynxCoin